Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS

Zarządzanie tzw. wynajmem krótkoterminowym (operator usług zakwaterowania)

Pod marką Labo Apartment od 2016 roku świadczymy usługi zakwaterowania w Warszawie. Z właścicielami mieszkań współpracujemy na zasadzie, tak zwanego, dzielonego czynszu, pobierając prowizję od wypracowanego dochodu z usług zakwaterowania świadczonych w mieszkaniu. W zależności od zakresu powierzonych nam obowiązków właściciele mieszkań mogą wybrać wariant współpracy najlepiej dopasowany do ich potrzeb.  

Oferujemy pomoc w urządzeniu mieszkania tak aby zmaksymalizować zyski właściciela. Zajmujemy się zakupem, transportem i przygotowaniem wyposażenia obiektu. Pomagamy w odpowiednim ubezpieczeniu, posiadamy też własną polisę OC na kwotę 2 milionów złotych.

Wyróżnia nas dbałość o powierzony nam majątek właściciela (pobieramy kaucję od gości, kontrolujemy stan wyposażenia, dokonujemy na bieżąco drobnych napraw). 

Osoby zarządzające tym sektorem naszej działalności są członkami założycielami Polskiego Stowarzyszenia Wynajmu Krótkoterminowego.
 
Posiadając własną firmę sprzątającą i usługi pralnicze oferujemy dużo korzystniejsze od konkurencji warunki współpracy. 

Adres

Laskowa 4 LU, Warszawa 01-214

Adres e-mail

biuro@gimco.pl

Nr telefonu

+48 666 606 822