Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS

Sprzątanie domów i mieszkań po remoncie lub najemcach

Sprzątanie po budowie i remoncie – dla osób budujących lub remontujących dom prywatnie, zajmujących się obrotem nieruchomościami i deweloperów szukających sprawdzonej firmy, która doczyści obiekty po ekipach budowlanych (w tym czyszczenie ścian, sufitów z pyłu, mycie okien i pozostałych powierzchni z pozostałości materiałów budowlanych)

Sprzątanie po najemcach długoterminowych – oferta jest skierowana do agencji nieruchomości, osób i firm zajmujących się zarządzaniem nieruchomościami oraz prywatnych właścicieli domów i mieszkań wynajmowanych długoterminowo, którzy chcą szybko i skutecznie doprowadzić mieszkanie do czystości dla kolejnych najemców. 

Sprzątamy profesjonalnym sprzętem i środkami czystości. Każde zlecenie ustalamy indywidualnie, jego przebieg zapisujemy w umowie i rozliczamy się z niego na podstawie protokołu odbioru prac. Ceny są ustalane indywidualnie i zaczynają się już od 200zł/netto. 

Skontaktuj się z nami

Adres

Ludwiki 1a m 13, Warszawa, 01-226

Adres e-mail

kontakt@gimco.pl

Nr telefonu

+48 519 194 319