Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS

Sprzątanie apartamentów wynajmowanych krótkoterminowo

Marka Warszawskie Kwadraty (wcześniej Apart Service) jest odpowiedzią na potrzeby właścicieli, operatorów i firm zarządzających mieszkaniami, w których świadczy się usługi zakwaterowania (tak zwany wynajem krótkoterminowy). Jest najbardziej rozpoznawaną marką wśród firm oferujących takie usługi w Warszawie. Funkcjonuje od 2015 roku.

Współpraca z nami to nie tylko sprzątanie, obsługa prania, uzupełnienie zapasów takich jak kawa, herbata i kosmetyki dla gości; ale także usługi doradcze pomagające zoptymalizować system przygotowywania mieszkania do przyjmowania rezerwacji. Każdy nasz klient jest pod opieką przypisanego do niego koordynatora, który czuwa nad przebiegiem współpracy, szkoli personel i pomaga stawiać czoła niecodziennym wyzwaniom. Jako pierwsza firma sprzątająca apartamenty w Warszawie wprowadziliśmy usługi konserwatora, który dba o systematyczną kontrolę i bieżące naprawy wyposażenia mieszkań. Dzięki temu obejmujemy opieką wszystkie aspekty przygotowania mieszkań do przyjęcia gości. 

Współpracujemy z warszawskimi operatorami, między innymi: Home Prime, Fairy Flats, M&R Apartments, Super Apart i z wieloma innymi małymi i dużymi firmami z branży zakwaterowania. Na swoim koncie mamy już ponad 90 000 przygotowanych mieszkań.

Skontaktuj się z nami żeby otrzymać ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Adres

ul. Laskowa 4 LU, Warszawa 01-214

Adres e-mail

maciej.syta@gimco.pl

Nr telefonu

+48 519 194 319